Huidige en eerdere gebruikers van Minds:

WIJ-DOEN: Begeleiding op maat (Zwolle) – www.wij-doen.com

CO-EUR Centrum voor Eetstoornissen en Obesitas (Hoensbroek) – www.co-eur.com

Penitentiaire Inrichting Vught – www.dji.nl/locaties/penitentiaire-inrichtingen/pi-vught

Adviesbureau Pedagogisch Perspectief (Goor) – www.pedagogischperspectief.com

Praktijk Velder Eindhoven

Psychotherapiepraktijk Amsterdam e.o. – https://psychotherapieamsterdam.nl

Pieter Baan Centrum (Utrecht) – https://www.nifpnet.nl

LAS-Psychologie (Tilburg) – http://www.laspsycholoog.nl

LURIA (Voorschoten) – http://www.luria.nl

De Binnenkijk (Ermelo) – www.kinderpsychologennoordveluwe.nl/wp/?page_id=195

Bureau eMMe (Nijmegen) – www.emme.nl

Katholieke Universiteit Leuven – http://ppw.kuleuven.be/home/english/research/clep

Trimbos Instituut (Utrecht) – http://www.trimbos.nl

Praktijk Ieder kind telt – www.praktijkiederkindtelt.nl

Project NeuroImage II – Radboud Universiteit Nijmegen – www.neuroimage.nl

Neuropsychologie Praktijk Bruins (Tienhoven) – www.neuropsychologie-bruins.vpweb.nl

PCS-Neurofeedback (Vlissingen) – http://www.pcs-neurofeedback.nl/

Pompestichting – KAIROS – http://www.pompestichting.nl/site/Behandeling/Kairos/

Karakter Kinder en jeugdpsychiatrie – locatie Nijmegen – www.karakter.com

Stiching Altrecht – afdeling Rintveld voor eetstoornissen – http://www.altrecht.nl/rintveld

Psychologisch Expertise Bureau – Antwerpen – www.psychologisch-expertise-bureau-antwerpen.be

Capgroep Experimentele & Klinische Psychologie – UM Maastricht – www.dmkep.unimaas.nl

AS & E Psychologen – Leeuwarden – www.asepsychologen.nl

Karakter – kinder- en jeugdpsychiatrie – Tiel / Ede – www.karakter.com

GGzE – geestelijke gezondheidszorg – Eindhoven – www.ggze.nl

M. Derksen (onderzoek bij hockeyers) – Utrecht

FPC Oldenkotte – Rekken – www.oldenkotte.nl

Pompe stichting – Nijmegen – www.pompestichting.nl

Fac. Bewegingswetenschappen VU – Amsterdam – www.fbw.vu.nl

Hersencentrum – Alkmaar – Amsterdam – www.hersencentrum.nl

Altrecht – WA-huis – http://www.altrecht.nl/ggz/54204/Altrecht_Willem_Arntsz

Medilux B.V. – onderzoek – Velserbroek – www.medilux.com

FPC Veldzicht – Balkbrug – www.fpcveldzicht.nl

Bureau Buhrs Advies – Amsterdam – www.buhrsadvies.nl

Reinier van Arkel groep – Eindhoven – www.reiniervanarkelgroep.nl

C. Hoefmit (onderzoek K.I.M.) – Den Helder

Psychologisch Centrum a/h IJ – Amsterdam – www.psychologischcentrum.com

Glen Mills school – Wezep Adviesbureau Van Montfoort – Woerden – www.vanmontfoort.nl

Stichting Centrum ’45 – Oegstgeest – www.centrum45.nl

TNO Voeding – Zeist Adviesbureau InterVU – Amsterdam – www.intervu.nl

Vg KGP – Universiteit Leiden – www.fsw.leidenuniv.nl

Antonius Ziekenhuis – Nieuwegein – www.antoniusziekenhuis.nl

AMC -Amsterdam – www.amc.nl – afd Psychiatrie, Coronel Instituut

UMCU – afd Psychiatrie volwassenen – Utrecht – www.umcutrecht.nl

FSW-UU – Utrecht – www.uu.nl – o.a vakgroep KPG, OWP, Psychonomie, Orthopedagogiek